Güncel Haberler

9 Kasım reyting sonuçları açıklandı mı? Bir Derdim Var, Sakla Beni, Aldatmak, Hudutsuz Sevda, MasterChef All Star reyting birincisi kim oldu?

Değerlendirme sonuçları izleyicilerde merak kaynağı oldu. 9 Kasım Perşembe günü reyting sonuçlarının açıklanmasıyla en çok izlenen yapımlar, diziler ve filmler belli olacak. Bu akşam yeni bölümleriyle ekranlara gelecek olan Bir Derdim Var, Sakla Beni, Aldatmak, Hudutsuz Sevda, MasterChef All Star gibi yapımların reyting sonuçları araştırılıyor. İşte 9 Kasım Perşembe değerlendirme sonuçları…

9 KASIM DERECE SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

9 Kasım Perşembe gününe ait değerlendirme sonuçları henüz açıklanmadı. Değerlendirme sonuçları her sabah saat 10.00 civarında açıklanmaktadır. Sonuçlar açıklandığında detayları haberimizden öğrenebileceksiniz.

GEÇEN HAFTA (2 KASIM) DEĞERLENDİRME SONUÇLARI.

2 Kasım’da yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.

Toplamda Fox TV’de izleyiciyle buluşan “Hudutsuz Sevda” 1. sırada, ATV’de yayınlanan “Aldatmak” 2. sırada, ATV’de yayınlanan “Esra Erol’da” 3. sırada, Star TV ise 3. sırada yer aldı. 3. sırada. 12. Yeni dizi “Beni Sakla” tanıtıldı.

AB’de TV8’de yayınlanan “Masterchef Turkey All Star” 1. sırada, “Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber” 2. sırada, “Hudutsuz Sevda” 3. sırada ve Star TV’nin yeni dizisi “Sakla” 8. sırada yer aldı. .

ekran görüntüsü-3-iflu-EZCh

Günün magazin olayları
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Halkımızın Dummkopf Halisiydi!  Bunu görenler şaşkına döndüHalkımızın Dummkopf Halisiydi! Bunu görenler şaşkına döndü
Oyunculuğu bıraktı ve ortadan kayboldu!  Son durum şaşırttıOyunculuğu bıraktı ve ortadan kayboldu! Son durum şaşırttı
Yeni Bihter imajını değiştirdi!  Son kaza...Yeni Bihter imajını değiştirdi! Son kaza…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu