Güncel Haberler

Arda Turan, Barselona’da kiraladığı eve 230 bin euroluk hasar vermekle suçlanıyor

Eyüpspor Teknik Direktörü Arda Turan, 2015-2018 yılları arasında İspanyol kulübü Barcelona'da forma giydiği dönemde kiracı olarak kaldığı villaya 230 bin euro değerinde zarar vermekle suçlanıyor.

REKLAM

El Periodico de Espana gazetesi, Arda Turan'ın eski ev sahibinin Barselona il mahkemesinde açtığı davanın halen devam ettiğini ve eski futbolcunun 3-2019 yılı sonunda Barselona'daki evine 230 bin euro zarar vermekle suçlandığını yazdı. yaşadığı yılın dönemi.

Barselona'nın seçkin bir semtinde yer alan ve değerinin 18 milyon euro olduğu tahmin edilen evin sahibi, El Periodico gazetesine yaptığı açıklamada, mahkemeye sunulan rapora atıfta bulunarak, Arda Turan'ın eve kapılardan zarar verdiğini söyledi. bahçeye, aydınlatma ve elektronik sistemden yüzme havuzuna ve hatta tavana kadar. evden çıktığını iddia etti.

Evdeki en pahalı hasar 84 bin 30 avroyla mobilya, aydınlatma sistemi ve temizlikte olurken, mutfakta meydana gelen hasar ise 64 bin 258 avro olacaktı.

Villa sahibi, Arda Turan'ın evi kiralarken “önceki kiracıların Müslüman olmaması nedeniyle evi tamamen dezenfekte edip çok iyi temizlettirdiğini” belirterek, şunları kaydetti: “Arda ve beraberindekiler futbol izliyordu ve bir gün Gol atılsaydı televizyonun kumandasını havuza atacaklardı. Bin avroluk kumandayı da yanlış hatırlamıyorsam 10 falan attılar. Doğal bir aşınmanın olmadığı açıktır. Ev. Ayrıca mobilyaların üzerinde sigara yanıkları bıraktılar. Bu tür evlerde herhangi bir şeyi tamir etmenin veya değiştirmenin ucuz olmadığını biliyorsunuz.” dedi.

Arda Turan'ın adresine ulaşılamaması nedeniyle Barselona Bölge Mahkemesi'nde görülen davanın yavaş ilerlediği kaydedildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş