Güncel Haberler

Survivor All Star 2024 eleme adayları belli oldu! Survivor ödül oyununu kim kazandı?

28 Şubat Çarşamba günü yayınlanan bölümde haftanın eleme adayları belli oldu. Yarışmalarla dolu günlerin ardından yarışmacılar önemli bir ön hazırlık aşamasına geldi. İzleyiciler kimin eleneceği, kimin hayatta kalacağını büyük bir merakla bekliyor. Survivor All Star 2024, izleyicilere unutulmaz bir yarışma deneyimi yaşatmaya devam ediyor. Heyecan dolu anlar, stratejik hamleler ve sürpriz gelişmelerle dolu bu sezon, izleyiciyi ekrana yapıştırmayı başarıyor. Kuyu Ödül oyununu kim kazandı? Detaylar burada…

SURVİVOR İLK TEMAS ÖDÜLLÜ OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Sezonun ilk iletişim ödülü Survivor All Star’da gerçekleşti. Bayanlarda mavi takım kazanırken erkeklerde son saatlere girdik.

Son şarkıda Sercan ile Ögeday karşı karşıya geldi. MACI TAKIMI kazandı çünkü sembolleri ilk önce Ogeday düşürdü. Böylelikle ilk iletişim ödülleri oyununun galibi mavi takım oldu. Ödülü kazanan mavi takım kendi Instagram canlı yayınını açacak. Takipçiler yarışmacıların Instagram adreslerini takip edebilecek.

SEMA AYDEMİR DİSKALİF EDİLDİ, KARDEŞİ SEDA İLE SON KEZ GÖRÜŞTÜ!

Sema Aydemir, Pınar’la yaşadığı fiziksel temas kavgasında başı belaya girdi. Sema yeni olmasına rağmen Survivor’dan diskalifiye edildi. Ablası Seda’yı son kez gören Sema, gözyaşlarını tutamadı.

Hayatta kalan dördüncü ve son eleme adayı kimdi?

Haftanın son eleme adayı Aleyna oldu.

SURVİVOR’DA ELENMENİN ÜÇÜNCÜ ADAYI KİM OLDU?

Salı akşamı gerçekleştirilen dokunulmazlık sonrasında elenen adayı belirlemek mümkün olmadı. Sema ve Pınar arasında çıkan kavga nedeniyle acil toplantı yapıldı. Bu nedenle eleme adaylığı bu akşam gerçekleşti. Haftanın üçüncü eleme adayı Gizem oldu.

SURVİVOR HAFTASI’NDA İKİNCİ ELENME ADAYI KİM OLDU?

Dokunulmazlık maçını kaybeden kırmızı takım, ada konseyinde eleme adayını belirledi. Haftanın ikinci eleme adayı ise kırmızı takımdan Pınar oldu.

SURVİVOR HAFTASINDA İLK ELENME ADAYI KİM OLDU?

24 Şubat Cumartesi günü dokunulmazlığını kaybeden Begüm, potada mavi takımdan haftanın ilk eleme adayı oldu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu