Güncel Haberler

11 yaşındayken İspanya’da kaybolmuştu! İngiliz çocuk 6 yıl sonra Fransa’da tek başına yürürken bulundu

İngiliz medyasında yer alan haberlere göre Batty, 2017 yılının Eylül ayında dedesi ve annesiyle birlikte İspanya’nın güneyindeki Marbella’ya tatile gitti. O sırada 11 yaşında olan Batty’nin en son 2017’de görüldüğü bildirildi. Malaga, Marbella’da kaybolduktan sonra Ekim 2017’de.

SOKAKTAN GEÇEN KURYE BULDU

O zamandan beri kayıp olan çocuk, Çarşamba sabahı erken saatlerde Fransa’nın Revel bölgesi yakınında bir kurye tarafından yol kenarında yürürken görüldü.

Kurye Fabien Accidini, yardım teklif ettiği Batty’nin başlangıçta kendisini farklı gösterdiğini, ancak daha sonra kendisine yaşadığı her şeyi anlattığını söyledi.

Batty’nin 4 gün boyunca geceleri yürüdüğünü, gündüzleri ise dinlendiğini ve İngiliz misyonunun bulunduğu kasabaya ulaşmaya çalıştığını belirten Accidini, elinde sadece el feneri, sırt çantası, 100 euro ve kaykay bulunduğunu kaydetti. .

“EVE GERİ DÖNMEK İSTİYORUM”

Facebook’tan mesaj atmak için telefonunu büyükannesine verdiğini anlatan Accidini, şunları söyledi: “Merhaba büyükanne, benim adım Alex. Fransa’nın Toulouse kentindeyim. Umarım mesajımı görürsün. Seni seviyorum ve istiyorum. geri gelmek.” Eve.” yazdığını söyledi.

2023-12-15T132509Z_455380318_RC2OX4AV4HLN_RTRMADP_3_FRANSA-KAYIP-KİŞİ-BÜYÜK BRİTANYA
Büyükanne Susan Caruana, İngiliz The Sun gazetesine konuştu. Caruana, büyükbabası ve annesinin okula göndermek istemediği Batty’ye alternatif bir hayat yaratmak için çeşitli maceralara atıldıklarını kaydetti.

Caruana, annesi ve büyükbabasının benzer bir yaşam arayışı içinde Fas ve Fransa’da çeşitli gezici topluluklarla birlikte yaşadığını söyledi.

Batty, annesinin nerede olduğunu bilmediğini söylerken Fransız yetkililer, annesi Melanie Batty’nin şu anda gezici bir grupla Pireneler’in uzak bir bölgesinde olduğunu tahmin ettiklerini açıkladı.

BELEDİYE HAYATI MEDENİYETTEN UZAK BÖLGELERDE ALTERNATİF BİR YAŞAM

Fransız yetkililer de Batty’nin hikayesini basınla paylaştı. Bunun sonucunda Batty, annesi ve dedesi ile birlikte 10 kişilik bir grup olarak medeniyetten uzak bölgelerde bir süre alternatif bir komün yaşamı yaşadı.

2023-12-15T132511Z_1245177603_RC2OX4ANSUO4_RTRMADP_3_FRANSA-KAYIP-KİŞİ-BÜYÜK BRİTANYA
Grubun Finlandiya’da hayatına devam etme kararının ardından Batty, “İngiltere’deki hayatına dönme hevesiyle” kaçtı. David dedenin 6 ay önce böyle bir toplulukta yaşarken öldüğü tahmin ediliyor.

Manchester Polisi de konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Polis, Batty’nin dün büyükannesiyle görüntülü görüşme yaptığını ve birkaç gün içinde İngiltere’ye geleceğini duyurdu.

Son 6 yılını nasıl geçirdiğine dair detaylar henüz belli değil ancak Batty, uzun süredir alternatif bir yaşam süren bir toplulukla yaşadığını açıkladı. (AA)

Keşfetmek
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Operasyon “Kafes 18” Operasyonu! 6 kişi tutuklandı
Köfte yiyen müşterilere kamyon çarptı: Çok sayıda yaralı varKöfte yiyen müşterilere kamyon çarptı: Çok sayıda yaralı var
Elektroşok avcılığına 732 bin lira ceza!Elektroşok avcılığına 732 bin lira ceza!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş