Güncel Haberler

2024 Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda Dünya Lansmanı: Renault 5 E-Tech %100 Elektrikli – OTOMOTIV

Renault, 26 Şubat – 3 Mart 2024 tarihleri ​​arasında 91. Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda Salon 4’teki 2.900 metrekarelik standıyla yer alacak. Renault 5 E-Tech 100’ün tanıtılacağı basın toplantısı 26 Şubat Pazartesi günü gerçekleştirilecek % Elektrik. Türkiye saati ile 11.30’da başlayacak ve Renault linki üzerinden canlı yayınlanacak.Yeni Renault ürün yelpazesi fuarda görücüye çıkıyorRenault, R5VOLUTION BİR FRANSIZ ŞEYİDİR – Elektrikli ve hibrit olmak üzere en yeni modellerini standında şu temayla sergileyecek:

  • %100 elektrikli E-Tech: Renault 5, Megane ve Scenic
  • E-Tech tam hibrit: Espace ve Rafale

Renault’nun interaktif avatarı Reno’nun yer aldığı ilk model olacak Renault 5 E-Tech 100% Electric, standın merkezinde yer alan sergi alanında ziyaretçilere akıllı seyahat arkadaşı Reno ile sohbet etme ve etkileşim kurma fırsatı verecek. Fuarda iki Ampere teknolojisi de sergilenecek:

  • Yeni AmpR Small platformu (Renault 5 E-Tech 100% Electric, B segmenti EV platformunu kullanan ilk model olacak.)
  • Renault 5 E-Tech %100 Elektrik’in yeni motoru, çift yönlü şarj cihazı ve optimize edilmiş aküsü

Ayrıca markanın ikonik modeline ait Renault 5 ürünleri de Renault standında sergilenecek. Fuarda yer alan Originals mağazasında Bonzini Langırt, Shapers Club sörf tahtası, Saint James yün kazak ve Plume elektrikli scooter gibi Fransız markaların tasarlayıp ürettiği ürünler satılacak. Fransız girişimlerle beş benzersiz ortak projeRenault, ikonik Renault 5 E-Tech %100 Elektrikli aracının tanıtımını, ulaştırma sektöründeki beş Fransız startup ile birlikte oluşturulan bir program olan “5 Hareket” ile zenginleştiriyor. Program kapsamında ilk katlanabilir yelkenli, ilk elektrikli BMX, ilk elektrikli jet ski, ilk elektrikli kar scooterı ve ilk elektrikli sörf tahtasının da aralarında bulunduğu 5 ulaşım aracı geliştirildi. Her ortak proje, toprak, su, hava veya kar gibi doğal bir unsurdan ilham alır. Ayrıca tüm bu taşıma araçları yenilikçi, kompakt ve yüksek performanslı olmalarıyla öne çıkıyor. Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş