Güncel Haberler

D-Smart GO, T10X kullanıcılarının hizmetinde – OTOMOTIV

Mobilite alanında hizmet veren Türk global teknoloji markası Togg ile Türkiye'nin önde gelen yayın platformu D-Smart GO güçlerini birleştirdi. D-Smart GO, Togg'un dijital deneyim platformu Trumore'un 100'den fazla kanala sahip uygulama mağazası Tru.Store aracılığıyla T10X kullanıcılarıyla buluştu.

Trumore dijital platformu üzerinden kullanıcılara akıllı yaşam çözümleri sunan Togg, konforlu ve keyifli bir seyahat deneyimi için güçlü işbirliklerine devam ediyor. Türkiye'nin önde gelen yayın platformu D-Smart GO ile iş ortaklığı yapan Togg, en popüler filmleri, dünyada ses getiren dizileri, heyecan verici spor etkinliklerini, belgeselleri, haberleri, yemek, çocuk, müzik, ulusal kanalları D-Smart GO SmartGO'da buluşturuyor. T10X yolcuları için Tru.Store'da özel kanalları kullanıma sundu. Bu sayede T10X kullanıcıları her ay yüzlerce yeni film, dizi, belgesel ve çocuk içeriğini izleyebilecek ve canlı yayınları 72 saate kadar geri sarabilecek. T10X'lerini Trumore uygulaması üzerinden 'Akıllı Cihazım' özelliğine ekleyerek cihazın sahibi olduğu doğrulanan kullanıcılar, D-Smart GO uygulamasını aktivasyon tarihinden itibaren 12 ay boyunca kişiye özel olarak ücretsiz olarak kullanabilecek. SMS..

Hareket halindeyken sürücü ekranı kapanıyor, yolcu ekranından iletim devam ediyor

Keyifli bir seyahat deneyiminde güvenlikten ödün vermeyen T10X akıllı cihazda kullanıcılar, D-Smart GO'yu yalnızca park halindeyken izleyebilecek. Cihazın hareketi ile ekran kapanacak ve yolcu ekranından aktarım devam edecektir.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş